مرکز آموزش

 

به طور معمول هزینه هر کلیک در گوگل ادز از قبل مشخص نیست و نمی توان هزینه هر کلیک را به طور قطع مشخص کرد چون هزینه هر کلیک در گوگل ادز، به موارد متعددی بستگی دارد.

لازم است به این به این نکته توجه کنید که تبلیغات در گوگل ، به صورت مزایده‌ای می باشد. یعنی شما با افرادی که روی یک کلمه کلیدی تبلیغ داده‌اند به رقابت می‌پردازید و در نهایت جایگاه شما در نتایج گوگل مشخص خواهد شد.

این مزایده چگونه است؟

گوگل از دو فاکتور مهم برای تعیین جایگاه سایت استفاده می کند. فاکتور اول مقدار هزینه ای است که برای هر کلیک می پردازید و فاکتور بعدی میزان کیفیت وارتباط تبلیغ با کلیدواژه و سایت شما است. یعنی هرقدر که سایت شما از کیفیت بهتری برخوردار باشد شما به ازای هر کلیک هزینه پرداخت خواهید کرد.

نکته بعدی که در تعیین قیمت هر کلیک حائز اهمیت است سقف هزینه ای است که برای کلیدواژه های خود مشخص می کنید. مثلا اگر یک کلیدواژه به 20 سنت برای نمایش در صفحه اول نیاز داشته باشد ممکن است در هنگام کلیک کاربران برای هر کلیک به طور میانگین 15 سنت از اعتبار شما هزینه کسر شود. پس تعیین هزینه کلیک به معنی کسر همان مبلغ از اعتبار شما نیست و با توجه به شرایط مختلف این مبلغ متغیر است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

 

1 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

آموزش ارسال فایل

برای فعالسازی تبلیغات پس از پرداخت فاکتور، فایل تبلیغات خود را مانند فایل زیر تکمیل کرده و برای...

تبلیغات در گوگل چه مزایایی برای من دارد؟

در زمان سرچ یک عبارت در گوگل، در قسمت بالا و پایین صفحه نتایج، سایت هایی به شما نشان داده می شود...